Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kam vyrazit o prázdninách? Na vícedenní závody!

23. 5. 2011

Jarní část závodů nejen oblasti Vysočina končí v měsíci červnu a podzimní část závodů začíná až v měsíci září. Co se tedy děje o letních prázdninách?

Pořádá se řada vícedenních závodů - a ty mají také své neopakovatelné kouzlo. Při vícedenních závodech bojujete se soupeři o celkové prvenství několik dní v jednotlivých etapách - během jednoho dne můžete tedy absolvovat například dopolene sprint, odpoledne krátkou trať, další den klasiku....Etapy jsou hodnoceny průběžně a započítávají se z nich body do celkového hodnocení. 

Závody se odehrávají v atraktivních lokalitách naší republiky, takže určitě po závodech absolvujete toulky po okolí, cykloturistiku, řádění v aquaparku, večerní posezení u kytary....prostě to, co vás baví.  A to navíc ve společnosti svých kamarádů, přátel, známých či rodiny.

Nezapomeňte však, že vaši účast musíte pořadatelům nahlásit s předstihem, dohlášky přímo na místě jsou dražší a ne vždy možné - kategorie pro příchozí (P) a rodiče s dětmi (HDR) jsou za stejné startovné možné vždy.

 

Přehled vícedenních závodů v ČR 2011

  ČESKÁ KANADA  2.7 - 6.7 .2011- místo  Zvůle a okolí - pořadatel  SK Praha - turistické zajímavosti: Oblast České Kanady leží na jihu České republiky, při historické hranici Čech a Moravy podél státní hranice s Rakouskem. Návštěvníky sem lákají nejen romantické rybníky, pěkná údolí řek a potoků a hluboké lesy, ale i mnohé kulturní památky. Podmanivou krásu České Kanady je možné pozorovat při cestě úzkokolejnou železnicí na trase Jindřichův Hradec – Nová Bystřice. Historickým skvostem regionu je městečko Slavonice s městskou památkovou rezervací tvořenou renesančními měšťanskými domy....

ceskakanada.jpg

 ADVANTA CUP  2.7 - 6.7.2011 - místo Mladkov-Petrovičky - pořadatel Klub orientačního běhu Dobruška (turistické zajímavosti: Orlické hory .- pohraniční vojenské bunkry...)

 advanta.jpg

H.S.H VYSOČINA CUP 15. - 17. 7 .2011 - místo Čachnov - pořadatel SK Chrast

cachnov.jpg

 

GRAND PRIX SILESIA  22.7 - 24.7.2011 - místo Černá Voda - pořadatel OB Opava

PETIT PRIX   29.7 - 1.8.2011 Jablonec nad Nisou (Jizerské hory)

BOHEMIA ORIENTEERING   3.8 - 7.8.2011- místo Nový Bor - pořadatel OK Jiskra Nový Bor

 bohemia.jpg

 PĚKNÉ PRÁZDNINY V ČESKÉM RÁJI  20. - 21.8.2011

  CENA VÝCHODNÍCH ĆECH  26.8. - 28.8.2011 místo obec Výšinka - pořadatel OK Hradec Králové